صفحه اصلی فروشگاه فایل درباره ما
آموزش افتتاح حساب در وبمانی

آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی

برای ارسال پول در حساب مینی ، ابتدا بایستی وارد حساب وبمانی خود شوید. _ لینک سایت اصلی وبمانی www.wmtransfer.com می باشد و چنانچه میخواهید به صورت مستقیم به بخش ورود به حساب هدایت شوید بر روی اینجا کلیک کنید. _

شما میتوانید در قسمت Login ، از طریق آی دی وبمانی ، شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود وارد شوید.

در قسمت Password هم ، رمزی که در مرحله افتتاح حساب ، برای حساب وبمانی خود تعیین کردید را وارد کنید.

پس از اینکه با موفقیت وارد حساب خود شدید ، حسابی که میخواهید از آن پول انتقال دهید را انتخاب کنید.

آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی

مرحله 1 : بر روی دایره آبی رنگ مشخص شده در تصویر کلیک کنید.

مرحله 2 : از منو باز شده گزینه To purse را انتخاب کنید.

آموزش افتتاح حساب در وبمانیطبق تصویر ، در قسمت 1 ، شماره حساب فرد و یا شرکتی که میخواهید به آن پول واریز کنید را وارد کنید. (شماره حساب وبمانی با شناسه Z آغاز می شود.)

در قسمت 2 ، مقدار پولی که میخواهید ارسال کنید را وارد نمایید.  و توضیحات لازمه مربوط به این تراکنش را در قسمت 3 وارد کنید.(حداقل 5 حرف)

در قسمت 4 ، نوع تراکنش خود را انتخاب کنید چنانچه تراکنش معمولی انجام میدهید Standard را انتخاب کنید.  اما اگر می خواهید تراکنش را با امنیتی ارسال کنید with protection by code را در همان زبانه انتخاب کنید.

برای تأیید عملیات ارسال بایستی در قسمت 5 یکی از گزینه های مربوطه را انتخاب کنید.

پس از اطمینان از کلیه گزینه های مربوطه گزینه OK را انتخاب کنید.

در صورت انجام ، پیغام تراکنش شما با موفقیت ارسال شد نمایان خواهد شد و جزییات تراکنش در حساب شما نشان داده خواهد شد.

 

نکته: چنانچه میخواهید تراکنش را با کد امنیتی ارسال کنید بایستی پس از انتخاب گزینه with protection by code ، در قسمت protection period مدت زمانی تعیین کنید که اگر اشتباهی در ارسال انجام دادید و هر مورد دیگری ، پول ارسالی پس از اتمام مدت زمان به حساب شما برگردد. همچنین در قسمت protection period کد امنیتی دلخواه را وارد کنین (حداقل 5 حرف).

آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی آموزش ارسال پول در حساب استاندارد وبمانی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *